O nas

Firma Tetra Pak to światowy lider rynku przetwórstwa spożywczego oraz rozwiązań opakowaniowych. Dzięki ścisłej współpracy z klientami i dostawcami wytwarzamy bezpieczne, innowacyjne i ekologiczne produkty, dzięki którym każdego dnia setki milionów ludzi z całego świata mogą zaspokoić swoje potrzeby. Firma Tetra Pak zatrudnia przeszło 23 000 osób i działa w ponad 175 krajach.

Centrum eksperckie filtracji membranowej firmy Tetra Pak to czołowy w skali światowej ośrodek globalnej branży spożywczej i mleczarskiej zajmujący się rozwiązaniami z zakresu separacji płynów. Dysponujemy najszerszą na rynku ofertą rozwiązań dotyczących procesów filtracyjnych wykorzystywanych do wytwarzania produktów o wartości dodanej oraz optymalizacji wydajności procesów. Nasze zakłady znajdują się w Silkeborgu w Danii oraz w Champlin w USA.

Dysponujemy kompletną ofertą technologii z zakresu filtracji membranowej, w tym membranami spiralnie zwijanymi, membranami „plate & frame” oraz membranami ceramicznymi. Możemy zaopatrywać każdego rodzaju placówkę — od samodzielnych jednostek po zakłady wykonujące kompleksowe procesy typu green-field.

Zawsze kompletujemy najlepszy możliwy zespół do obsługi danego klienta, a nasi eksperci są w 100% skoncentrowani na opracowaniu optymalnego rozwiązania, które pozwala wytworzyć maksymalną wartość i osiągnąć największą przewagę nad konkurencją.

Fundamentalną częścią naszej działalności jest zapewnianie klientom dostępu do wiedzy ekspertów, nowych analiz, zyskownych rozwiązań oraz do szerokiego wachlarza membran zamiennych i usług konserwacyjnych. Nasz wyjątkowy zespół infolinii pracujący przez całą dobę siedem dni w tygodniu obsługuje klientów z całego świata. Firma Tetra Pak dysponuje również siecią lokalną zapewniającą bliski kontakt z klientami w większości regionów świata — ścisła współpraca gwarantuje obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami